0723944956
info@sitelinx.co.il

פרסום ממומן בפייסבוק

ניהול אסטרטגיות פרסום בפייסבוק

הזדמנות אדירה להגיע ללקוחות שלכם באזור הבילוי שלהם באינטרנט

למה קידום ממומן בפייסבוק?

  • למעלה מ- 1.13 מיליארד משתמשים פעילים ביום.
  • 92% מהחברות שמפרסמות ברשתות חברתיות מפרסמות בפייסבוק.
  • מיקוד קהל מדויק ביותר.
  • מספר ייעדים לקמפיינים, הכוללים לייקים לדפים, ביקור באתר, חנויות מקוונות, רכישות ועוד.
  • הכנסות פייסבוק ממודעות ב- 2016 היו 8.62 מיליארד דולר, 53% יותר מ- 5.64 מיליארד ב- 2015.
פרסום ממומן בפייסבוק ppc

בין לקוחותינו

בניית אתרי תדמית, אתרי מסחר מתקדמים, קידום אורגני בגוגל וקידום ממומן - אנו גאים ליטול חלק בהצלחה.
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover

מה אנו עושים?

צוות 'סייטלינקס' מונה מומחים בפרסום דיגיטלי אשר יעזרו לתכנן את תקציב השיווק שלכם על בסיס עלות של מכירה או ליד שאתם צריכים, על מנת למקסם את הרווחיות שלכם.

אנו נעצב את המודעות, נכין את הקמפיינים, ננתח את הנתונים על בסיס קבוע ונייעל את הביצועים כדי להגדיל את ההכנסות והלידים לאורך זמן.

מודעות פייסבוק הן לרוב הערוץ הרווחי ביותר עבור לקוחותינו הודות לכמות העצומה של לקוחות פוטנציאלים אשר מבלים זמן רב בפלטפורמה. יתרה מזאת, קונים רבים מבצעים החלטות רכישה המתבססים על חקר והמלצות שהם מוצאים בפייסבוק.

קרא עוד על קידום עסק בפייסבוק.

ספר לנו על הפרויקט שלך

הצוות המנצח שלנו עומד לשירותך

הגישה שלנו לניהול מודעות בפייסבוק ופירסום ברשתות חברתיות

ניהול פירסום מודעות בפייסבוק (ppc) עלול להטעות כעניין פשוט, אך מדובר בנושא שדורש המון מחשבה וניתוח נתונים בכדי לספק תנועה גבוהה, יציבה ואיכותית.
הבנת העסק שלך
הבנת העסק שלך
בעוד אנו מביאים איתנו את הרקע בפירסום והידע הטכני לשולחן, אתה מכיר את העסק שלך ואת ההתנהגויות הייחודיות המאפיינות אותו הרבה יותר טוב מאיתנו. הצוות שלנו משקיע את הזמן בהבנת מה שאתה עושה, ואיך אתה מרוויח כסף. נתחיל בעבודה ע"י חקר התעשייה שלך, ונגיע עם הבנה פסיכולוגית של הלקוחות שלך ואיך להיות מושכים בעיניהם בצורה הטובה ביותר, בזמן שהם משוטטים בפייסבוק.
פיתוח אסטרטגיה לקמפיין
פיתוח אסטרטגיה לקמפיין
לקמפיינים של פירסום ברשתות חברתיות אין הגבלה בקומבינציות של שיטות מיקוד (טארגטינג). מרשימות של שיווק מחדש ועד לפילוח של שווקים ומעבר, אין קיצורי דרך בלהציג את המודעות שלכם לאנשים עם סבירות גבוהה לרכוש את מה שאתם מציעים. בסופו של דבר, איך שאתם ממקדים את הופעות המודעות שלכם הוא המרכיב החשוב ביותר של קמפיין מוצלח, ולמזלכם, יש לנו את הניסיון הנחוץ כדי לעזור לכם להתחיל ברגל ימין. ברגע שהקמפיינים יתחילו לרוץ, אנו נבצע בדיקות של שיטות מיקוד, ונבחן אפשרויות חדשות באופן קבוע בהתבסס על הנתונים שנקבל מהקמפיינים.
עיצוב יצירתי
עיצוב יצירתי
בשונה מקמפיינים חיפוש בקידום הממומן של גוגל, קמפיינים ברשת חברתית בה התשלום הוא לפי קליק (PPC) דורש ויזואליות. צוות העיצוב גרפי שלנו ייצור עבורכם מודעות יפייפיות מאפס, תוך שמירה על הדרישות הספציפיות של פייסבוק. עזרנו ללקוחותינו לצלם סרטונים לפרסומות, אשר שימשו לפרסום בקמפיינים של מודעות תצוגה בפייסבוק וביוטיוב. כמו כן, ניצור מספר וריאציות לכל מודעה, על מנת שנוכל לבחון בנפרד כל מודעה ברמת הקמפיין ולהעלות בעקביות את שיעור הקליקים (CTR) תוך הקטנת העלות עבור המרה לאורך זמן.
קרא עוד על PPC בגוגל
ניתוח נתונים ואופטימיזציה (התייעלות)
ניתוח נתונים ואופטימיזציה (התייעלות)
החברות והמותגים המצליחים ביותר בפירסום מודעות בפייסבוק הם אלה שיכולים לקרוא ולנתח את הנתונים של הקמפיינים שלהם, ולאתר מגמות ודפוסים שמציגים סיפור חשוב. הצוות שלנו משקיע את הזמן הנדרש בניתוח הנתונים מהקמפיינים, ומשתמש בתוצאות הביצועים לייעול כל רכיב. אנו עובדים על שיפור הקמפיין ומבנה קבוצת המודעות, תוך עיצוב מודעות חדשות כדי למנוע "עייפות של מודעות". חשוב מכך, אנו משתמשים בנתונים ברמת שיטת המיקוד בכדי לבחון רעיונות חדשים ואסטרטגיות אשר יביאו להחזר על השקעה (ROI) מקסימלי.
מידע נוסף
צור קשר
צור קשר

מחכים לך…

טלפון ישיר: 0723944956

סייטלינקס בניה וקידום אתרים

סייטלינקס

בנייה וקידום אתרי אינטרנט

מומחה גוגל - שותף גוגל מקצועי