0723944956
info@sitelinx.co.il
תמיר פרל

תמיר פרל

מנהל פיתוח וניהול אתרים, מחלקת קידום אורגני

אורי דוד

אורי דוד

מנהל פיתוח עסקי, מחלקת קידום ממומן

מי אנחנו ומדוע לבחור בנו?

מענה לכל דרישות האונליין - לצוות סייטלינקס יש את כל מה שדרוש כדי להדהים אותך!

אנו בסייטלינקס עובדים על מאות פרויקטים בתחום האינטרנט והמדיה החברתית, בשיתוף פעולה עם חברות סטארט-אפ, חברות ייצוא ושיווק, עסקים פרטיים, ארגונים ועוד, בארץ ובחו"ל במהלך 10 השנים האחרונות.

צוות סייטלינקס מבין שפרסום באינטרנט ובמדיה החברתית מהווה חלק בלתי נפרד ומשמעותי בהצלחתו של כל עסק, ובהתאם לכך חשיבותו באסטרטגייה השיווקית הכוללת.

כחלק מהבנה זו, אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותים נרחבים בתחומים אלו, כגון: בניית אתרים, טיפול בחווית משתמש ליצירת חווית גלישה מהנה, מהירה וברורה בנכסים דיגיטליים שונים, קידום אתרים על מנת ששם הלקוח יופיע ראשון במנוע החיפוש של גוגל בביטויים מוכווני רכישה אשר רלוונטים לתחום עיסוקו, פרסום ממומן בכל המדיות האינטרנטיות המובילות בדרכים מתקדמות לטירגוט והגדרת קהלי יעד (לרבות רימרקטינג ושימוש בדטאות), והתאמת מסרים אופטימליים בעבורם בצורת ההגשה הנכונה ביותר כשילוב הראוי והנדרש בין יכולות אנליטיות וקריאייטיביות.

אנו מספקים גם שירותי הטמעה ואנליזה מתקדמים כגון: שירות ייעוץ, אפיון והטמעת אנליטיקס על ידי מומחה גוגל אנליטיקס ושותף רשמי של גוגל, כולל כל ההתממשקויות הנלוות והניתוחים הנדרשים לצורך הפקת מסקנות אופרטיביות, ותוכניות עבודה לשיפור ומיקסום החזר ההשקעה על עלויות השיווק באינטרנט.

כמובן שאנחנו לא היחידים בשוק, אבל אנחנו היחידים שנקראים 'סייטלינקס'.

כסוכנות דינמית, אנחנו לעולם לא תוקעים את גלגלי הצמיחה שלנו – תמיד לומדים טכנולוגיות חדשות, תמיד עושים שימוש במשאבים עדכניים, ותמיד שואפים להוביל בכמה צעדים לפני המתחרים.

כמובן שאנחנו לא היחידים בשוק, אבל אנחנו היחידים שנקראים 'סייטלינקס'.
כסוכנות דינמית, אנחנו לעולם לא תוקעים את גלגלי הצמיחה שלנו – תמיד לומדים טכנולוגיות חדשות, תמיד עושים שימוש במשאבים עדכניים, ותמיד שואפים להיות כמה צעדים לפני המתחרים.

'סייטלינקס' הינה סוכנות מובילה לפתרונות אינטרנט. אנחנו נשארים תחרותיים ומובילים בענף בזכות צוותים מקומיים ובינלאומיים אשר עובדים בשיתוף פעולה, בכפוף לאיפיון דרישות לקוחותינו.

 1. thumb
  Jul, 2011
  התחלת פעילות

  כסוכנות צעירה, התחלנו את דרכנו בקידום אתרים אורגני, מה שנקרא SEO. תחום קידום האתרים נראה שונה לגמרי בשנת 2011. הפרמטרים לפיהם גוגל החליט אילו אתרים יובילו בתוצאות החיפוש בגוגל היו מצומצמים במיוחד.

 2. thumb
  Feb, 2012
  בניית אתרים במערכת WordPress

  החלטנו להתחיל להשקיע משאבים בפיתוח אתרי וורדפרס וגייסנו את הלקוח הראשון שלנו, סראונד סאונד - מערכות אודיו \ וידאו. מיותר לציין שהגרסה הראשונה של האתר לא נראתה כלל כפי שהיא נראית היום.

 3. thumb
  Aug, 2012
  שדרוג מהירויות טעינת אתרים

  המעבר של השוק לשימוש בטלפונים חכמים לגלישה באינטרנט, הוביל למהירות טעינת האתרים כקריטריון חשוב בביסוס מיקומי האתרים בתוצאות החיפוש. צוות 'סייטלינקס' התגייס לבלוע כל פיסת מידע אפשרית בנושא, ולקוחותינו נהנו להיות בעלים של האתרים המהירים ביותר בזמנו.

 4. thumb
  May, 2013
  פרסום ממומן בגוגל PPC

  ההצלחה בתחום בניית האתרים וקידומם האורגני, הביאו אותנו לשקול התרחבות לעולם הפרסום הממומן בגוגל. שוב, צוות 'סייטלינקס' זלל כל אינפורמציה אפשרית בנושא, תוך שאנחנו מבצעים אנליטיקות, סקרים וניסויים על אתרים שייעדנו בדיוק לשם כך.

 5. thumb
  Jun, 2015
  ניהול מוניטין ORM

  המוניטין שצברנו לאורך השנים, הוביל לפניות מעסקים ידועים במשק. הפעם, הבקשות הן פחות בנושא קידום האתרים שברשותם בגוגל ויותר פניות בנושא ניהול מוניטין העסק בתוצאות החיפוש - משמע דחיקת תוצאות חיפוש שליליות לטובת תוצאות חיפוש חיוביות.

 6. thumb
  Feb, 2016
  התאמות למובייל + קידום ממומן בפייסבוק

  הרחבה נוספת של השירותים שאנו מעניקים כללה שדרוג אתרי אינטרנט קיימים לתאימות למכשירים ניידים, וניהול קמפיינים ממומנים ברשת החברתית המובילה בעולם, פייסבוק.

 7. thumb
  Sep, 2016
  בניית חנויות אונליין

  עולם חנויות האונליין בחיתוליו אבל בצמיחה מתמדת ומהירה. צוות 'סייטלינקס' התחיל להשתמש בשירותיהם של מתכנתים מובילים בישראל ובחו"ל לצורך בניית אתרי מכירות מתקדמים, תוך אימוץ הטכנולוגיות המובילות בענף.

 8. thumb
  Jan, 2017
  ניהול תכנים ורשתות חברתיות

  בשלב זה חשיבות הנוכחות ברשתות החברתיות היא לא סוד, ועסקים רבים מתקשים לעמוד בקצב. 'סייטלינקס' מציעה ללקוחותיה תוכנית שנתית ורב-שנתית בה נעדכן את אתר האינטרנט ודפי העסק החברתיים באופן שוטף, עם תכנים רלוונטים ומקוריים.

 9. thumb
  Aug, 2017
  לימודים וייעוץ מקצועי

  איגדנו את כל הניסיון שצברנו ובנינו תוכנית לימודים ייחודית, במטרה לסייע ליחידים, עסקים, ארגונים גדולים וחברות, להכשיר עובדים ומחלקות בכל מערך הדיגיטל. כמו כן, אנו מציעים יעוץ מקצועי ובניית תוכניות אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית מנצחת למיקסום ומינוף החזרי השקעה.

אנחנו עובדים כדי שאתה תרוויח

אנחנו יודעים בכמה משאבים מדובר כדי להוביל קמפיין שיווקי מנצח. אנחנו עובדים כדי שבסופו של דבר אתה תרוויח יותר.
img
שירות ותמיכה

שירות ותמיכה

לא היינו מגיעים לאן שהגענו אלמלא תודעת השירות והתמיכה הגבוהה של הצוות. שלא תגיד שלא הזהרנו - צפה לשירות לקוחות מהמעלה הראשונה.
צוות מקצועי

צוות מקצועי

אנו דואגים לרענן את הצוות ומגייסים אך ורק אנשי מקצוע מובילים בתחומם בהתאם לדרישות המשתנות של השוק.
ביצוע מהיר

ביצוע מהיר

אי אפשר לנצח בעולם האינטרנט בלי הזריזות הנחוצה. ואנחנו זריזים מאד. מגדול ועד קטן, אצלנו כל פרויקט זוכה ליחס מועדף 24/7.

החזון שלנו

"היוצר לא שירת מעולם מישהו או משהו. הוא חי למען עצמו. ורק משום שחי למען עצמו, היה מסוגל להשיג את כל הדברים המפארים את המין האנושי. זהו טבעו של הישג." - איין ראנד
animationanimation

אז למה לחכות?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
תודה! ההודעה נשלחה.