0723944956
info@sitelinx.co.il

השקעה בנכסים דיגיטליים מניבים – השקעה בטוחה בתשואה גבוהה

מודל השקעה ייחודי שפיתחנו: השקעה באתרי אינטרנט לבעלי עסקים בארה"ב, קנדה ובישראל, בשכירות חודשית

 • עלות כל אתר שכזה הינה 30,000 ₪ + מע"מ
 • צפי לשכירות חודשית ממוצעת- 700 דולר
 • צפי הכנסה ממוצעת למשקיע- 350 דולר
 • צפי לקבלת הכנסה תוך כ8 חודשים מיום החתימה על החוזה.

האתגר

עסקים קטנים בשווקים תחרותיים מתקשים להשיג לקוחות ולהתחרות בעסקים גדולים עם תקציבי שיווק גדולים

הפתרון שלנו

אנחנו בונים אתרים בתחומי שירות מסויימים ומקדמים אותם בשיטה ייחודית ומוכחת שפיתחנו מבוססת SEO (קידום אורגני בתוצאות החיפוש בגוגל) אשר מבטיחה דירוג יציב בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל בפרק זמן של מספר חודשים בלבד כלפיי מילות חיפוש מוכוונות רכישה באותם תחומים, כך שאותם אתרים מייצרים תנועה משמעותית של לקוחות אשר מעוניינים להזמין שירות מבעל האתר על סמך תוכנו

אותם אתרים מוצעים לבעלי העסקים הקטנים  אשר יכולים להפוך את תנועת הגולשים ללקוחות משלמים בפורמט של שכירות חודשית במחיר הוגן ותחרותי מאד ביחס לאפיקי השיווק ועלות השגת הלקוח שהם מכירים מכל פורמט שיווקי אחר בתמורה לקליטת הפניות אשר האתר מייצר.

אותם עסקים יודעים שבשביל לשווק את העסק הם לרוב צריכים קודם כל לשלם (לרוב כמה אלפי דולרים) ורק אחרכך לבחון או לנתח תוצאות, אצלנו הם מקבלים אתר עובד שמהיום הראשון וללא כל הוצאות הקמה תשתית או ניהול הוא מייצר להם פניות של לקוחות אשר מתעניינים בשירות או במוצר אותו הם מספקים- וזה יתרון משמעותי

בעל העסק מכסה את הוצאות השכירות בקלות על ידי קליטת העסקאות שהאתר מייצר ומרוויח לרוב הרבה מעבר לכך, כך שזו עסקה שכל הצדדדים מרוויחים ממנה.

התוצאות: נכסים דיגיטליים לדוגמה

הצוות

אורי דוד, 32, נתניה
אורי דוד, 32, נתניה

יזם, יועץ שיווקי ומנהל קמפיינים פרסומיים בדיגיטל

בעלים של למעלה מ-15 נכסים דיגיטליים מניבים בארץ ובחו"ל. בעלים של משרד פרסום דיגיטלי בשם “אדליין" עם למעלה מ10 שנות ניסיון בתחום השיווק והפרסום במהלכם ניהלתי פרויקטים ותקציבי שיווק של מאות רבות של חברות ועסקים במגוון רחב של סקטורים בישראל, ארצות הברית, קנדה ומדינות נוספות.

מרצה במכללות אקדמיות מובילות בישראל במסגרת לימודי תואר ראשון, מכללות מקצועיות ובארגונים בנושאים של אסטרטגיה שיווקית, אנליזה, פרסום ממומן ורשתות חברתיות.

שימי אלימלך, 31, נס ציונה
שימי אלימלך, 31, נס ציונה

יזם במגוון תחומים.

בעלים של למעלה מ-10 נכסים במדינות פלורידה ואוהיו, בהן משקיע ב-9 השנים האחרונות. מקפיד על בדיקה איכותית של הנכסים וסקר שוק מקיף, מתוך מטרה לייצר למעלה מ-10% תשואה שנתית.

בנוסף, משקיע בנדל"ן בישראל בעסקאות לטווח קצר, דרך פלטפורמת Airbnb ומלווה משקיעים בתחום.

ב-4 השנים האחרונות בעלים של רשת “לייזר סיטי", הרשת הגדולה בארץ למשחקי לייזר טאג, לצד יזמויות שונות בתחום הנכסים הדיגיטליים.

תמיר פרל, 38, ראשון לציון
תמיר פרל, 38, ראשון לציון

יזם, מפתח אתרי ותוספי וורדפרס, ווקומרס, מרקטפלייס ומתמחה באסטרטגיות SEO מתקדמות

בעלים של משרד לפיתוח וקידום אתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל בשם “סייטלינקס", עם למעלה מ10 שנות ניסיון בתחום.

פיתוח אתרים החל מאתרי תדמית מעוצבים ועד אתרי מרקטפלייס מרובי משתמשים, פיתוח תוספים והטמעת מערכות סליקה מורכבות.

קידום אתרים החל מפרויקטים לקידום אתרים בגוגל ועד הטמעת אוטומציות להפצת תכנים ברשתות חברתיות ופיצ’רים מיוחדים לשיפור ניראות בתוצאות החיפוש של גוגל לטובת שיפור המרות.

הרווח למשקיע: הכנסה חודשית פאסיבית קבועה ויציבה מנכס דיגיטלי

הנכס מנוהל ומתופעל באופן מלא על ידינו, בשיתוף ושקיפות מלאה על סמך ניסיונו בבניה וניהול עשרות נכסים דיגיטליים מניבים ב10 השנים האחרונות והחלוקה הינה שווה בהכנסות בין החברה לבין המשקיע.

הביטחון והשקט בעסקה למשקיע

כמו בכל עסקה, ישנם סיכונים אך אנחנו בטוחים ביכולת שלנו לספק את המוצר והתמורה שאנו מציעים למשקיעים, ולכן מצרפים לחוזה מספר הגנות ואפשרויות לטובת המשקיע:

 1. אפשרות ליציאה מהחוזה בתום השנה הראשונה בהנחה והאתר לא עומד ביעדים אשר הוגדרו מראש ובניכוי סכום כיסוי עלויות בסיסי אשר יוגדר בחוזה.
 2. אפשרות למכירת האתר בכל שלב על פי בקשת המשקיע כערך מוסף על השירות על ידי החברה.
 3. העברת הכספים מהשכירות החודשית ישירות לחשבון פייפאל או חשבון וירטואלי אחר אשר בבעלות המשקיע.
 4. המשקיע מוגדר כבעלים של האתר על כל המשתמע מכך והחוזה יתקף זאת.
 5. החברה אחראית בלעדית לבנייה, קידום ושיווק האתר, איתור שוכרים והתנהלות מלאה מולם לרבות הסדרת התשלום וכל התנהלות שוטפת שיכולה לנבוע מאחזקת האתר וקידומו, כך שלמשקיע אין כלל התעסקות או אחריות במסגרת ההתקשרות או על מנת לייצר, לשמר או לשפר את התמורה מהאתר.

כמה שאלות שבטח עוברות לכם בראש עכשיו

למה אתם בכלל צריכים משקיעים ולא עושים את זה בעצמכם עם הכסף שלכם?

אז זהו שאנחנו כן עושים את זה בעצמנו ואנחנו כבר מחזיקים עשרות רבות של נכסים דיגיטליים בארץ ובעולם אשר מייצרים לנו תמורה מלאה על ההון העצמי שהשקענו באותם האתרים. אנחנו מחפשים משקיעים שירצו לנסות את הפורמט כאפיק השקעה אלטרנטיבי מוצלח ולחזור לעבוד איתנו על מיזמים נוספים שאנחנו מקדמים למשקיעים וירצו לבנות איתנו גם כן נכסים נוספים.

מה קורה אם המיזם לא מצליח?

חשוב לזכור שהמודל מבוסס win-win ואם אתם לא תרוויחו, גם אנחנו לא מרוויחים מהמיזם ולמעשה מבזבזים שנה של עבודה על פיתוחו, קידומו, ניהולו והתנהלות טכנית ומסחרית סביב הרצון לייצר ממנו כסף - הסיכון שלכם מגודר גם באמצעות החזר כספי במצב שכזה ובאמצעות מגוון כלים ואפשרויות נוספים שנוכל לספק לכם, ויוכלו לחזק את תחושת הביטחון עליהם נרחיב בפגישה.

מה קורה אם נקלענו למיתון כלכלי?

מצב כזה הוא מצב מצויין לבעלי עסקים אשר יהיו חייבים להשקיע בשיווק כדי להתקיים, ויעדיפו מודלים של יצירת הכנסות בטוחות ובעלות נוחה בדיוק כמו שהאתר שלנו מציע.

נשמע לי מסוכן מדי להסתמך על הכנסה עתידית בנכס שכזה, אני מעדיף ללכת על בטוח, האם אני יכול לקנות נכס דיגיטלי פעיל שמניב שכירות או תמורה כבר מהיום הראשון?

כן, יש לנו מגוון אפשרויות השקעה גם בנכסים פעילים שמניבים תמורה מהיום הראשון וניתן לאמת את הכנסותיהם לפני העסקה בצורה שקופה ומלאה, כמובן שהתימחור של אותם אתרים יהיה גבוה יותר כחלק מהעניין - מוזמנים לפנות אלינו ונציג לכם מספר אפשרויות זמינות.

שאלות נוספות? דברו איתנו,

 • טלפון: 0723944956
 • אימייל: info@sitelinx.co.il
צור קשר
צור קשר

מחכים לשמוע ממך…

טלפון ישיר: 0723944956
כתובת מייל: info@sitelinx.co.il

סייטלינקס בניה וקידום אתרים

סייטלינקס

בנייה וקידום אתרי אינטרנט

מומחה גוגל - שותף גוגל מקצועי