0723944956
info@sitelinx.co.il

שירותי פרסום באינסטגרם להגברת התנועה ומכירות

האם כדאי לך לפרסם באינסטגרם? בקצרה: ברור!
img

בין לקוחותינו

בניית אתרי תדמית, פיתוח אתרי מסחר מתקדמים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן, ניהול ויצירת תוכן, ניהול מוניטין בגוגל ועוד - אנו בסייטלינקס גאים ליטול חלק בהצלחה.
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
מודעות באינסטגרם הן לא יקרות ומכוונות יעד. מודעות אפקטיביות באינסטגרם יכולות להגיע ל – 1000 אנשים בעלות של פחות מ – $5-$10. מודעות אינסטגרם מכוונות יכולות להגיע למבקרים האחרונים באתר שלך, למנויים במייל, ולדמוגרפיה של הלקוחות שלך. אתה יכול להשתמש במועדות אינסטגרם לדחיפת האתר שלך בתנועה מתאימה ויצירת המרות.

שירותי הפירסום שלנו באינסטגרם

 • יצירת מודעות
  אנחנו חברת פרסום באינסטגרם ששמה את התמונה הטובה ביותר שלך קדימה.

  מושכות, שובות, אסטרטגיות, ורלוונטיות הן רק כמה משמות התואר שמתארות את המודעות והקופי שהחברה שלנו יוצרת עבור הלקוחות שלנו.

 • אופטימיזציה של מודעות
  ניצול מרבי של תקציב הפרסום שלך באינסטרגם חשוב עבורנו כפי שהוא שחשוב עבורך.

  מסיבה זאת, אנחנו באופן קבוע מעבירים בדיקות A/B על המודעות והקמפיינים שלך, ומבצעים שינויים תכופים המתבססים על מידע הסוקר אילו סוגי מודעות ודמוגרפיות מפיקות את התוצאות הטובות ביותר.

 • מיקוד והכוונה של מודעות
  אנחנו כבר משוכנעים שיש לך מוצר או שירות מעולה, ומאמינים שאנחנו יכולים לחבר אותך לקהל הנכון שיהיה מוכן לקנות. מומחי המודעות שלנו משתמשים בטכניקות ובתוכנות העדכניות ביותר בכדי למצוא ולהמיר לקוחות באינסטגרם.

יותר מודעות, יותר לקוחות

הפרסום שלנו באינסטגרם עוזר לך להשיג יעדים עיקריים.
קליקים לאתר

קליקים לאתר

באמצעות פרסום באינסטגרם, אתה יכול לשלוח לקוחות פוטנציאלים לאזורים ספציפיים באתר שלך. החברה שלנו משלבת בין הקהל הנכון, הפרסום הנכון, ועמוד הנחיתה הנכון המאפשרים יותר הובלות ומכירות.
מודעות תפוצה

מודעות תפוצה

לאינסטגרם יש מעל 400 מיליון משתמשים ובתהליך גדילה מתמיד. עם החזר עבור מודעה גבוה פי 2.8 מפלטפורמות פרסום אחרות, אינסטגרם הוא אחד המקומות הטובים ביותר לפרסם את העסק שלך ולטפח תמיכה במותג.
הגברת המרות

הגברת המרות

המטרה הסופית עבור חברת פרסום באינסטרגם היא להשיג עבור העסק שלך את ההמרה הרצויה. המרה יכולה להיות בדמות נרשמים במייל, מכירות באינטרנט, או הזמנות. השירותים שלנו מתמקדים במטרה הסופית שלך ובמודעות עם הסבירות הגבוהה ביותר להמרה.

פרסום באינסטגרם – שאלות ותשובות

מהו קידום באינסטגרם?

למעשה יש שני סוגים שונים של קידום; קידום אורגני וקידום ממומן. ההבדל בין שני הקידומים הוא שעל קידום אורגני לא משלמים, הוא למעשה בחינם, וקידום ממומן עולה כסף. ככל שאתה משלם יותר, ככה פייסבוק יחשוף אותך לקהל נחשב יותר של האנשים אותם הגדרת. אבל בואו נדבר על קידום אורגני. קידום אורגני מתחיל בפרסום פוסט ותמונה, כתיבת התוכן וההשאטגים הנכונים, וכמובן - אם לא הכי חשוב, תמונות ברמה גבוהה ותוכן טוב ואיכותי. ברגע שמיישמים את כל השלבים הנכונים, רמת החשיפה שלכם תהיה גבוהה יותר באופן אורגני.

למה קידום אורגני חשוב בעצם?

אם תפתחו עמוד אינסטגרם ולא תשקיעו מחשבה רבה בפוסטים או בסטורי שאתם מעלים, ככל הנראה זה לא יניב תוצאות טובות. על מנת שחשבון אינסטגרם ייחשף ויגיע לכמות החשיפה המירבית, צריך להשתמש בקידום אורגני בצורה חכמה. אם אין לכם תקציב פרסום, קידום אורגני הוא האופציה הטובה ביותר שלכם לחשוף את העמוד למספר הנרחב ביותר של אנשים.

מי עושה קידום אורגני טוב ומדוייק?

כמובן שאם אתם מתפעלים לעצמכם את עמוד האינסטגרם, חשוב שתעשו את זה בצורה הטובה ביותר. אם נתקלתם בכתבה זו, כנראה שאתם מחפשים שירות כזה או דומה! אנחנו נשמח לעזור לכם בכל הכולל את האינסטגרם והפייסבוק שלכם - והכי חשוב שתהיו מרוצים ולתת לכם שירות איכותי ומדוייק על מנת לחשוף את העמוד שלכם בצורה אורגנית ללקוחות הפוטנציאלים.

כמה זה עולה?

עלות קידום באינסטגרם מתחלקת לעלות עבודה (לרוב 1500-2500 שח בחודש) ועלות פרסום (מכמה מאות שקלים ועד לכמה אלפי שקלים - לשיקול דעתו של בעל העסק) בעלות אורגנית יש רק עלות עבודה במפורט מעלה.