0723944956
info@sitelinx.co.il
פרסום באאוטבריין - צילום מסך עיתון הארץ

פרסום באאוטבריין

טקטיקות מתקדמות ומוכחות לניהול ופרסום קמפיינים באאוטבריין (OutBrain)..

'סייטלינקס' מציעה לעסקים, חברות, ארגונים ויחידים, שירות פרסום באאוטבריין – ענקית מערכת הפרסום לשיווק באמצעות תוכן. חשבת שהמקום היחיד בו ניתן לשווק אתר אינטרנט בתשלום הוא בעזרת פרסום בגוגל? פרסום בטאבולה או פרסום בפייסבוק? הפרסום באאוטבריין עוזר למפרסמים לחשוף את שירותיהם ומוצריהם בפני גולשים באתרי התוכן הגדולים בארץ (או בעולם). אאוטבריין מאפשר להטמיע תוכן שיווקי באתרי תוכן מוכרים, כך שלמראית עין יראה הפרסום כחלק אינטגרלי מהכתבות באתר.

בין לקוחותינו

בניית אתרי תדמית, פיתוח אתרי מסחר מתקדמים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן, ניהול ויצירת תוכן, ניהול מוניטין בגוגל ועוד - אנו בסייטלינקס גאים ליטול חלק בהצלחה.
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
hover
חשיפת תכנים רלוונטים
יותר כניסות לאתר
הנעה לפעולה
יותר המרות

זה מוכח: פרסום תוכן שיווקי באאוטבריין מייצר לידים איכותיים

לקוחותינו נהנים מחשיפת תכנים ברחבי הרשת, אשר המסייעת רבות לשיפור מוניטין העסק שלהם בעיני גוגל, ובזמן קצר יחסית
  • חשיפה באתרי תוכן מובילים
  • מעקב וניתוח ביצועי תכנים
  • פלטפורמה להגברת נוכחות ברשת
  • מערכת פרסום חכמה
  • טירגוט קהל חד ומדויק
  • ניהול גמיש של חשבון המשתמש
פרסום באאוטבריין - תוכנת מערכת הניהול

האם הפרסום באאוטבריין מתאים למודל העסקי שלך?

בעל עסק אשר פונה לקהל יעד בינוני או גדול? כתבות אאוטבריין מתאימות במיוחד עבורך
  • במילים פשוטות, שיווק בעזרת תוכן הוא כאשר עסקים מציעים ומפרסמים תכנים שלקוחותיהם ימצאו שימושיים. זה יכול לבוא בצורה של בלוגים, כתבות חדשות, מידע גרפי או כל צורה אחרת של שיווק תכנים אשר נועד לחשיפה ושיתוף לקוחות פוטנציאלים.
  • אאוטבריין הוא פלטפורמת שיווק תוכן מוגברת אשר מאפשרת לכם לפרסם תכנים מהאתר שלכם באתרים בהם אין לכם גישה אליהם. השימוש באאוטבריין יאפשר לכם לחשוף את התכנים שלכם באתרים כמו Ynet, Sport5, הארץ ועוד! 
  • אנו בסייטלינקס יודעים איך לנווט במים העכורים, מנגישים תכנים איכותיים תוך שמירה על תדמית המותג שלך ומיקומך בתעשייה. על ידי עבודה משותפת להבנה חדה של מטרותיך, שירות הפרסום באאוטבריין שלנו יפיק עבורך תוצאות אמיתיות ובעלות ערך. לא עוד דוחות פעילות שלא הוכיחה את עצמה.

מיתוג בעזרת פרסום באאוטבריין

המקום בו קידום תוכן ויחסי ציבור נפגשים
דירוג טאבולה לעומת אאוטבריין ואחרים
גרף הבעת עניין לאורך זמן - Outbrain, Taboola, Kenshoo, IronSource - מקור: Google Trends

אאוטבריין היא פלטפורמת גילוי תוכן מהגדולות בעולם, שמטרתה לספק ולקדם תוכן מותאם אישית ורלוונטי ברחבי הרשת, תוך סיוע לבעלי עסקים ואתרים להבין את קהל היעד שלהם באמצעות נתונים וכלים חכמים.

אאוטבריין משגשגת בזכות יכולתה להפגיש בין תכנים וקהלים, משרתת קהלים מטורגטים תוך יצירת הכנסות, ומניעה לפעולה תוך כדי חשיפת מידע שימושי למפרסמים.

כפלטפורמה, אאוטבריין עוזרת להפגיש בין מפרסמים ומשווקים בתוך שוק של תוכן תוסס. מפרסמים נהנים מחשיפה בלמעלה מ- 190 מיליארד המלצות תוכן מותאם אישית מדי חודש, וחשיפה ללמעלה מ 561 מיליון מבקרים ברחבי העולם.

תרצה לשמוע עוד על פרסום באאוטבריין?

שלח הודעה ואחד המומחים שלנו יחזור אליך בהקדם
תודה! ההודעה נשלחה.

אאוטבריין: גילוי תוכן איכותי בשוק תחרותי

תקבעו כמה תשקיעו במודל חיוב מחיר לקליק
ניהול מוניטין באינטרנט - גוגל

אאוטבריין מאמינה שתוכן איכותי הוא הבסיס לפתרון המונוטיזציה המוביל של רשת האינטרנט. ככזו, מיקום התכנים הייחודי מוצא את הקהל הנכון עבור התוכן המוגדר, בין השאר הודות למודולים להצגת תוכן אשר מציגים את התוכן האיכותי והמרתק ביותר שזמין.

המערכת ניתנת להתאמה אישית מלאה וגמישה להיענות על צרכי העסקים השונים ברחבי הרשת.

התחל לפרסם באאוטבריין עוד היום

אנו בסייטלינקס עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי פיתוח תוכן וקופירייטרים מסורים לקמפיין הפרסום המוצלח שלך באאוטבריין. בין אם תבקש ייעוץ והדרכה לצוות שלך או שניקח על עצמנו את יישום וניהול הפרויקט, אנחנו כאן למענך.

No posts found

פרסום באאוטבריין – שאלות ותשובות

מה זה אאוטבריין?

אאוטבריין הוא כלי שמיועד לבעלי אתרי תוכן שרוצים לעודד משתמשים באתר לקרוא עוד מאמרים באתר שלהם או להגדיל רווחים באמצעות הפניות של תנועה מתוך אותם אתרים אל עבר אתרים אחרים. מפרסמים יכולים להיעזר באאוטבריין בשביל להציג תוכן שיווקי באותם האתרים ולהינות מתנועה של מבקרים מאותם האתרים אל האתר שלהם.

כמה עולה לפרסם באאוטבריין?

קליק עולה בממוצע בין 0.15$-0.3$ ויחסי ההקלקה נעים לרוב בין 0.5 ל0.75 אחוז. כמובן שעלויות ויחסי הקלקה משתנים ממדינה למדינה ובהתאם לאיכות התוכן/הקידום וסוג התעשייה.

איך ניתן לשפר עלות של קליק באאוטבריין?

ככל שתצליחו לייצר CTR גבוה יותר, תצליחו להוזיל במידה מסויימת גם את העלות לקליק ובאופן כללי לייצר תמורה רבה יותר למחיר. הדרך לעשות זאת מסתכמת בעיקר באיכות הכותרת והתמונה המצורפת למודעה. לכן, רצוי לנסח כותרות שיווקיות ולבחור תמונות מתאימות וגם לבצע A/B TESTING משמעותי מתוך מטרה לבצע אופטימזציה שוטפת ולנתב את הכסף בזמן אמת ולאורך זמן לכותרות ולתמונות אשר שילובם מניב את העלויות לקליק וה CTR הטוב ביותר.

האם אני חייב לנהל בלוג פעיל בשביל לפרסם באאוטבריין?

לא, אבל רצוי מכיוון שככל שתתנסה בקידום של תכנים שונים ומגוונים באאוטבריין כך תוכל להתייעל ולהבין מה עובד טוב יותר ומניב לך תמורה טובה יותר לאורך זמן. טכנית, אין הכרח לנהל בלוג ומספיק יעד תוכני בודד על מנת שיהיה ניתן להעביר אליו את התנועה.